IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Uwagi/Propozycje/Sugestie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Venceslaus
Wicemistrz
Venceslaus

#26PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyPon Lip 10, 2017 7:16 pm

W sumie jak tak patrzę, to może do neutralnych uczniów dobrze byłoby dodać jakieś dwie rangi, aby bardziej rozbudować różnorodność wśród uczniów? Bo w sumie z czasem zacznie brakować poszczególnych miejsc, a nie każdy będzie chciał mieć szarego ucznia. Myślałem też nad zrobieniem nowej grupy, ale patrząc na to, że to są początki forum, może być za dużo wszystkiego. Więc co powiecie na dodanie rangi artysty oraz kozła ofiarnego do neutralnych? Artysta charakteryzowałby się specyfiką, na swój sposób wyróżniając się na tle innych uczniów czy to talentem czy bogactwem, czy charakterem, a kozioł, no nie wiem, byłby po prostu ofiarą w szkole. Można zrobić też rangę, która świadczyłaby o złym zachowaniu ucznia. Grupa delikwentów, czy coś. Ale na to ostatnie już nie naciskam.
Powrót do góry Go down
Hazama
Członek Komisji Dyscyplinarnej
Hazama

#27PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyPon Lip 10, 2017 10:34 pm

Dodanie następujących okienek:
- Ubiór aktualny
- Znaki szczególne
- Ekwipunek (nie ma tego w kp, a pomoże uniknąć asspulli jak w simsach)
- multikonta

Ukrycie: join date i liczbę postów bo to niepotrzebne.
Dodanie oddzielnego działu, w którym będziemy prowadzić swoje banki i pisać zdobyte/zużyte PR. By hajs się zgadzał i każdemu żyło się lepiej ^^
Powrót do góry Go down
Venceslaus
Wicemistrz
Venceslaus

#28PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyPon Lip 10, 2017 10:37 pm

Dodałbym do tych okienek jeszcze:
- fabuła (aby było jasne, że jest wolna czy nie)
- partner (chociaż niekoniecznie, to tylko sugestia)
- orientacja (tutaj tak samo)
- obrażenia (bo w końcu to forum z mocami i przewiduje się ewentualne walki)
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#29PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyPon Lip 10, 2017 10:59 pm

Pytanie odnośnie grupy mieszkańcy. Rozumiem, że ponieważ incydent ze światełkami miał miejsce w szkole i nauczyciele próbują ukrywać ten fakt to oni nie będą posiadać technik, prawda?

Jeśli chodzi o rangi to... Szarym uczniem będzie tylko ten komu nie będzie chciało się za przeproszeniem ruszyć du.. Pupy i coś zrobić. Ranga nie sprawi, że od razu stanie się kimś. Jest też obecnie już możliwość zakładania klubów, więc...


Ostatnio zmieniony przez Nexaron Dragonbite dnia Pon Lip 10, 2017 11:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Levi
Outsider
Levi

#30PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyPon Lip 10, 2017 11:04 pm

Yep. Nie będą posiadali mocy.
Wyjątek może pojawić się dla postaci specjalnych, które jednak muszą mieć wpływ na fabułę — i będą musiały być naprawdę dobrze przemyślane.
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#31PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyPon Lip 10, 2017 11:12 pm

Postaci specjalne to coś czego szczerze nienawidzę na każdym forum na którym się pojawiają. Z założenia pomysł oczywiście ma sens, ale wieloletnie doświadczenie mówi, że w praktyce g**** są one warte. Wiece jak to jest, prawda? To, że ktoś chce np. być liderem wcale nie oznacza, że się do tego nadaje. To, że ktoś napisze ładne KP nie oznacza, że postać będzie miała wpływ na więcej niż parę postaci z którymi się spotka. Doświadczenie mi podpowiada, że to normalni użytkownicy forum, którzy po prostu dużo się udzielają mają większy wpływ na fabułę niż te specjalnie do tego celu stworzone postaci.
Powrót do góry Go down
Venceslaus
Wicemistrz
Venceslaus

#32PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyPon Lip 10, 2017 11:24 pm

Nexaron Dragonbite napisał:

Jeśli chodzi o rangi to... Szarym uczniem będzie tylko ten komu nie będzie chciało się za przeproszeniem ruszyć du.. Pupy i coś zrobić. Ranga nie sprawi, że od razu stanie się kimś. Jest też obecnie już możliwość zakładania klubów, więc...

Wiesz, to nie chodzi oto, że uczeń jest szaraczkiem, bo jest leniwa, bo nie miał wyboru, a bardziej to, że nie każda postać pasuje do poszczególnej rangi jaka została stworzona. A jeśli osoba chce zarejestrować się na forum z jakimś fajnym pomysłem na postać, to dlaczego trzeba jej to ucinać? Na obecny moment forum chyba nie stoi dość długo, a już ma sporą ilość userów. Przynajmniej moim zdaniem. W takim tempie, patrząc na ilość dostępnych rang, za niedługo nie będzie w czym wybierać, bo 80% rang będzie już zajęta. Więc dobrze jest już coś powoli dodawać, niżeli zostawić temat i patrzeć jak rozwój forum stoi w miejscu. Po co, skoro owe forum ma dobre predyspozycje do tego, aby się wybić?

Druga sprawa to taka, że Postacie Specjalne w zasadzie nie są czymś bardzo złym. Zależy kto jak interpretuje ową grupę. Wiadomo, że rejestrując się na forum szkolnym raczej nie zrobisz od razu boga śmierci czy kij wie kogo, tylko kogoś, kto ma dość bogaty wpływ na rozwój nie tyle co samego forum, a fabuły. Chociażby taki prezydent miasta lub jakiś oryginalny pomysł usera. Raczej administracja potrafi ocenić, czy osoba robiąc postać specjalną nadaje się w ogóle do prowadzenia takiej postaci, tak samo jak da pewne ograniczenia i wymagania co do tej grupy. Jeśli jednak nie pójdą po ich myśli, zawsze można usunąć ową grupę. Próbować nie zaszkodzi, a zawsze może to być dobre rozwiązanie na rozwój fabuły forum. Bo wierz mi, wojna między jedną grupą uczniów, a drugą prędzej czy później na pewno się znudzi. Chociaż kto wie?
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#33PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyPon Lip 10, 2017 11:35 pm

Wiesz, uważam, że ranga powinna coś znaczyć. Gdy będzie ich multum to... Oczywiście jeśli kogoś to uszczęśliwi to nie będę stawał na drodze do szczęścia, ale chciałem wyrazić swoją opinię na ten temat jako, że admini to czytają.

Na każdym forum Admini zawsze uważano, że "administracja potrafi ocenić, czy osoba robiąc postać specjalną nadaje się w ogóle do prowadzenia takiej postaci". Praktyka mówi co innego, a usuwania PS? Nie spotkałem się z tym nigdy. Postaci na ogół umierały, bo użytkownik się znudził, ale... Jak i przy rangach chciałem jedynie wyrazić swą opinię, aby po prostu głębiej zastanowić się nad tym czy coś takiego jest niezbędne? Nie ma innego sposobu?

A teraz coś nowego. Ponieważ "walczę" z technikami zauważyłem, że nie wspomniano gdzie zapisywać PR, które zostały po zrobieniu KT i tych zdobytych na forum. Zasugeruje rozwiązanie zapożyczone z innego forum. Pole w profilu, które mogą edytować tylko Admini/modowie. Oznacza to, że przy każdym evencie/awansie technik/itd trzeba będzie prosić kogoś o pomoc, ale zagwarantuje to rzetelność i uczciwość (chyba, że ktoś przekupi moda paczką pączków).
Powrót do góry Go down
Levi
Outsider
Levi

#34PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyPon Lip 10, 2017 11:39 pm

PR będzie się dostawało po aktywnościach z MG. Wszystko, co zdobywa się podczas aktywności z MG, zapisuje się w sakiewce. Także PR. Będzie tam opisany temat, więc spokojnie.

Odnośnie PS — będzie taka możliwość. Nikt nie powiedział, że będzie ich nie wiadomo ile. 2-3 max. A jeśli postać umrze, bo się znudziła, trudno. Zostanie przejęta jako NPC, trafi najwyżej do spisu i będzie do dyspozycji MG.
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#35PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyPon Lip 10, 2017 11:39 pm

Jeszcze jedno, zamiast od razu kasować postać można oddać ją do adopcji. Nowy użytkownicy, którzy nie mają pomysłu na KP mogli by z tego skorzystać. Starzy wyjadacze, którzy potrzebowali by nowego doświadczenia również. Niektórym po prostu ciężej od innych przychodzi wymyślanie i opisywanie postaci, a innym na odwrót.
Powrót do góry Go down
Venceslaus
Wicemistrz
Venceslaus

#36PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyPon Lip 10, 2017 11:41 pm

Jasne, nie ma problemu. Ale też wyrażam swoją opinię na ten temat i sądzę, że jednak ranga dla danej postaci mówi trochę o samej w sobie postaci. Jeśli ktoś nie będzie ową postacią grać, po prostu pójdzie do kasacji, bo jak wywnioskowałem z regulaminu, będą tutaj robione czystki co jakiś czas.

Tak, bo taka jest rola admina/moderatora, aby to pilnował. Jeśli nie są wstanie, bardzo chętnie mógłbym się zająć obserwacją osób, które owe postacie specjalne będą robić. I serio nigdy nie widziałeś? Ja siedzę na jednym, gdzie Postacie Specjalne (pomimo dobrego brania), zostały usunięte, a osoby, które tam były musiały się dostosować do ogółu forum. I też od razu nie trzeba robić postaci specjalnej - w końcu na razie sami mieszkańcy zdecydowanie wystarczą. Ale jeśli admini będą mieli taki kaprys lub odważą się stworzyć ową grupę, to czemu nie? Widzisz inny sposób? Jak tak, to możesz śmiało powiedzieć, a nie pytać się i oczekiwać pomysłów od innych.

Edit: Nie każda osoba będzie chciała dać swoja postać do adopcji. Ja osobiście gdybym usuwał stąd postać, nie chciałbym, aby ktokolwiek inny nią grał. Więc moim zdaniem to trochę niestosowny pomysł. Parę razy spotykałem się z tym na forach i nie powiem, aby to wypalało.
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#37PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyWto Lip 11, 2017 12:09 am

Oczywiście to czy kasować, czy adoptować to wybór właściciela, ale chciałem rzucić taki pomysł, bo jednak nikt wcześniej tego nie zaproponował. Czy wypali to zależy tylko od graczy, prawda? Sam... Nigdy z tego nie skorzystam. Mam zasadę 1 forum 1 postać. Coś jak w życiu? Ale nie mogę mówić za wszystkich...
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#38PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyWto Lip 11, 2017 12:45 am

Jak zapewne niektórzy zdążyli zauważyć bardzo się nudzę, wiec wpadłem na kolejną sugestię. Ponieważ uczniowie mieszkają w akademiki przydałby się jakiś standaryzowany plan pokoju. Można by zrobić odpowiednio 2/3 osobowe pokoje i ludzie sami by się organizowali. Nikt nie zabroniłby oczywiście też przystroić pokojów po swojemu. Tak długo jak nie łamali by regulaminu szkoły. Byłby to wygodny start dla osób, które na razie nie mają pomysłu na pokój, a zadbałby o to aby pokoje nie zmieniły się w apartamenty.

Poza tym gdzie śpią nauczyciele i personel? W akademikach? W oddzielnym budynku? A może w swych mieszkaniach w mieście?
Powrót do góry Go down
Hazama
Członek Komisji Dyscyplinarnej
Hazama

#39PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyWto Lip 11, 2017 12:55 am

Personel mógłby spać też w akademikach jeśli chcą. W ramach bycia opiekunem kampusu.
No i wypadałoby fabularnie wyjaśnić kwestię zdobywania mocy kiedy należy się do jakiejś grupy. Znaczy sam uważam, że jedna moc to i tak dostatecznie dużo, a druga praktycznie gratis na start to przesada bo potencjalnie pozwala stworzyć broken kombinacje. Nie lepiej dać jakiś próg od którego można "zdobyć" nową moc? Ewentualnie jakiś wymóg jak znalezienie fragmentu meteorytu czy coś.
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#40PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyWto Lip 11, 2017 2:07 am

Wiesz z jednej strony personel pilnowałby spokoju, ale jednocześni psułby zabawę uczniów i nie miałby wiele własnej prywatności. Pamiętaj, że personel to jednak wszyscy osoby dorosłe, więc mogą sobie też pozwolić na więcej niż uczniowie w swym czasie wolnym (if u know what i mean ;>).

Nie uważam, że to przesada, gdy za każdą trzeba płacić i patrząc na ograniczenia w ilości PR na start. Ja na przykład zdradzę, że aura wynikająca z frakcji nie specjalnie mnie interesuje i pewnie w ogóle jej nie rozwinę. Mam więcej ciekawych własnych pomysłów. Uważam, więc, że zdobywanie kolejnych technik powinno następować w miarę zdobywania PR naturalnie tak jak nauka czegokolwiek w życiu.
Powrót do góry Go down
Hazama
Członek Komisji Dyscyplinarnej
Hazama

#41PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyWto Lip 11, 2017 2:26 am

Z drugiej strony od czegoś PR jest, zresztą jeśli za każdą rzecz trzeba będzie płacić to można też zmienić nieco rodzaj nagród za misje by postęp nie był taki wolny i miało się PR na rozwój. Zresztą chodzi tu tylko o to, by jakoś to fabularnie wytłumaczyć dlaczego akurat wiatr dla rady uczniowskiej, a nie np. strzelanie serpentynami z palców jak spiderman. Oryginalne moce pochodzą z wiadomego źródła, ale co w momencie kiedy dołączysz do rady, a potem z niej odejdziesz? Żywioł się kasuje? Trzeba to jakoś wyjaśnić i tyle, bo zostawia niedosyt fabularny. Można niby uznać, że ktoś (npc) w każdej z grup tymczasowo "dzieli się" swoją mocą z członkami grupy [spoiler alert]
Spoiler:
i po opuszczeniu grupy ich tego pozbawia.
Powrót do góry Go down
May
Gwiazda
May
Age : 24

#42PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyWto Lip 11, 2017 2:38 am

Chciałabym zaznaczyć, że by odpowiedzieć komuś na PW trzeba kliknąć w przycisk "Post". Czy to też można by, więc zmienić?
Powrót do góry Go down
Venceslaus
Wicemistrz
Venceslaus

#43PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyWto Lip 11, 2017 9:46 am

W sumie popieram May, bo to trochę dezorientujące. Przez chwilę nie wiedziałem, czy jak kliknę w rzekomy "post", to odeśle mnie do wiadomości. Lepsza byłaby jakaś "odpowiedź", albo co.

Co do personelu, to podoba mi się wizja, że jak ktoś chce, również może mieszkać w akademiku. Nie oszukujmy się, ale każdy akademik ma swojego opiekuna, szczególnie w tak prestiżowej szkole - w końcu są tutaj nieletni, więc trzeba zadbać oto, aby za bardzo nie rozrabiali, nawet jeśli miałoby to odebrać całą zabawę. W końcu to nie studia, a szkoła licealna.
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#44PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyWto Lip 11, 2017 12:17 pm

Ven, zgadzam, się z tym co napisałeś, ale uważam, że do tego wystarczyłoby jak wyznaczy się cisze nocną np. od 22.00 i jakieś sporadyczne patrole kogoś z personelu.
Powrót do góry Go down
Venceslaus
Wicemistrz
Venceslaus

#45PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyWto Lip 11, 2017 12:40 pm

Ale skoro mówimy o patrolu, to oznacza, że dana osoba musiałaby nocować w szkole. Jakoś nie widzę, aby ktoś się kwapił na kontrole o 23:00, żeby sprawdzić, czy uczniowie rzeczywiście przestrzegają regulaminu w akademiku, po czym wraca do domu, w domu jest gdzieś koło pierwszej w nocy, bo skoro to noc, środek tygodnia, to komunikacja trochę inaczej działa (chyba że ma samochód, to byłby nieco przed północą), po czym dnia następnego musi rano wstać do pracy. A kartkówki i sprawdziany same się nie sprawdzą. Trzeba myśleć trochę bardziej realistycznie, nie uważasz?
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#46PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyWto Lip 11, 2017 12:49 pm

Wiesz, jeśli już kombinujemy mógłby to być pracownik personelu. W szkole elitarnej mogłoby być na przykład 3 ochroniarzy pracujących na zmianę. Żeby było ciekawiej uważam, iż powinni to być npc, bez technik i w ogóle wiedzy o incydencie. Wtedy co sprytniejsi uczniowie i tak będą mogli się wymykać. Poza tym na forum, gdzie z założenia wszyscy posiadają nadprzyrodzone umiejętności usilne trzymanie się bycia realistycznym chyba nie jest potrzebne. Jeśli chcesz to zawsze znajdziesz wytłumaczenie, a jak nie chcesz to zawsze znajdziesz dziurę.
Powrót do góry Go down
Venceslaus
Wicemistrz
Venceslaus

#47PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyWto Lip 11, 2017 12:53 pm

W sumie sam tak robisz. Rzuciłeś aluzją, że w sumie można byłoby zrobić dla nauczycieli i personelu coś w rodzaju akademiku (pewnie chodziło Ci oto, gdzie owe osoby mają mieszkać, skoro jeszcze nie ma dzielnicy mieszkalnej), ktoś w sumie to poparł, zasugerował, a Ty zacząłeś to negować. Tak to wygląda z mojej perspektywy. Niemniej pomysł z ochroniarzem wydaje mi się rozsądny, może to należeć do roli MG, aby od czasu do czasu wpadał do czyjegoś pokoju i robił tak zwaną kontrolę. A nawet jeśli admini zechcą, mogą z tego zrobić jakąś nową rangę, aby był jakiś bogaty wybór przy tworzeniu postaci.
Powrót do góry Go down
Hana
Przewodnicząca Rady Uczniowskiej
Hana

#48PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptyWto Lip 11, 2017 5:37 pm

Nie nadążam już za wami.

1. Dodatkowe rangi dla uczniów neutralnych - mała różnorodność rang nie powinna sprawić, że ludzie będą mieli mniej różnorodne postacie. Pod kryptonimem uczeń kryje się uczeń, który nie należy do żadnego klubu. Może być natomiast szaraczkiem, garażową gwiazdą rocka, arytysta etc. Można tworzyć kluby i sama będę tworzyła nowe, by każda mogła trafić tam, gdzie będzie odpowiadało jej najbardziej.
2. Mieszkańcy - nie, nie będą posiadali mocy. Co do reszty zgadzam się z Levim, jednak to muszą być postacie ściśle powiązane ze szkołą.
3. "Postacie Specjalne"
4. Dział w opisach dodatkowych "sakiewka" służy do zapisywania PR i wpisywania itemów od MG.
5. Adopcjom mówimy nie.
6. Sprawy akademikowe - pokoje są jednoosobowe. Kto bogatemu zabroni? Każdy uczeń może sam zaprojektować własny pokój. Nauczyciele śpią albo w mieście, albo w akademiku.
7. Sprawa dostawania mocy - Tius ma stworzyć temat tłumaczyć w jaki sposób pozyskiwane są moce frakcji i ma byc tam opisane wszystko o liderach frakcji.
8. Jeżeli chodzi o personel to taki jaki wymyśli gracz taki będzie.
Powrót do góry Go down
https://gensou.forumpolish.com
Lea
Lea

#49PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptySro Lip 12, 2017 10:30 am

Proponowałabym dodać więcej pól do profilu typu: aktualny ubiór, fabularnie, znaki szczególne.
Powrót do góry Go down
Hana
Przewodnicząca Rady Uczniowskiej
Hana

#50PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 EmptySro Lip 12, 2017 10:35 am

Te które zaproponowałaś już są.
Ubiór = Aktualny ubiór
Fabularnie = Fabuła
Powrót do góry Go down
https://gensou.forumpolish.com
Sponsored content


#51PisanieTemat: Re: Uwagi/Propozycje/Sugestie   Uwagi/Propozycje/Sugestie - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Uwagi/Propozycje/Sugestie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gensou Koukou :: 

Organizacja

 :: Ogłoszenia
-