IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Mało znane, a warte obejrzenia...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#1PisanieTemat: Mało znane, a warte obejrzenia...   Mało znane, a warte obejrzenia... EmptyCzw Lip 13, 2017 12:52 am

Skoro jest temat z muzyką to można też z Animcami zrobić. Czasami się tak zdarza, że nie wiesz co obejrzeć. Zachęcam więc do wrzucania tytułów anime mało znanych, a które warto obejrzeć z krótkim opisem.

CHARLOTTE
Anime o młodzieży z super mocami, ale z poważnymi defektami. Przykład? Główny bohater może przenieść swoją świadomość do cudzego ciała, ale tylko na 3 sekundy. Przekonajcie się co w tym czasie można zrobić.

Anime zaczyna się dość lekko, ale kończy już całkiem poważnie. Polecam.
Powrót do góry Go down
Lyria
Bibliotekarka
Lyria

#2PisanieTemat: Re: Mało znane, a warte obejrzenia...   Mało znane, a warte obejrzenia... EmptySro Lip 19, 2017 12:14 am

Death Parade. Smutne anime ukazujące śmierć w nieco inny, bo z pewnością Japoński sposób. Bo co Ty byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że teraz jesteś martwy?
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#3PisanieTemat: Re: Mało znane, a warte obejrzenia...   Mało znane, a warte obejrzenia... EmptySro Lip 19, 2017 1:42 am

Uweee... próbowałem oglądać, ale nie wytrwałem. Choć słyszałem, że anime jest dobre. Widać nie mój gust i tyle.

BOKU DAKE GA INAI MACHI
Podróżowanie w czasie i efekt motyla. Był o tym film, było anime, a teraz jest drugie. Nie wiem co napisać więcej aby nie spoilerować. Anime jest prowadzone dobrze. Nie zdarzył się moment abym się nudził, a kilka razy ciężko było powstrzymać się od obejrzenia kolejnego odcinka, bo przecież jutro muszę wstać do pracy. To co jest też wielkim plusem to, że CAŁA historia została zamknięta w tych 12 odcinkach. Nie jest to jedynie trailer abyś sięgnął po ln, czy mangę i zakończenie jest satysfakcjonujące tylko pamiętajcie aby poczekać na sceny dodatkowe po napisach w ostatnim odcinku :P
Powrót do góry Go down
Sponsored content


#4PisanieTemat: Re: Mało znane, a warte obejrzenia...   Mało znane, a warte obejrzenia... Empty

Powrót do góry Go down
 
Mało znane, a warte obejrzenia...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gensou Koukou :: 

Offtop

 :: Zabawy
-