IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Rangi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Hana
Przewodnicząca Rady Uczniowskiej
Hana

#1PisanieTemat: Rangi   Rangi EmptyPon Lip 03, 2017 12:09 pm

Rada Samorządu Uczniowskiego 

Przewodniczący — lider frakcji oraz najważniejsza osoba w szkole poza dyrektorem. Ma masę obowiązków związanych ze swoim stanowiskiem w samorządzie uczniowskim, trzymaniu szkoły w ryzach oraz dbaniu o dobre wyniki testów.
Z-ca. przewodniczącego — człowiek od brudnej roboty oraz prawa ręka przewodniczego. Zajmuje się wszystkimi mniej ważnymi sprawami, którymi lider frakcji nie musi się przejmować. Do jego obowiązków należy także ochrona i opieka przewodniczącego rady.
Skarbnik - jedna z ważniejszych osób w samorządzie, której zadaniem jest zarządzanie wszelkimi szkolnymi finansami. "Składkami, strategiami finansowymi, preliminarzem na uroczystości w placówce zajmuje się jedna osoba — i to właśnie ona.
Rzecznik Samorządu — osoba odpowiedzialna za social media, dobry wizerunek szkoły, a także prowadzenie szkolnej strony internetowej. To jej barki zostały również obarczone organizacją szkolnych uroczystości.
Członek samorządu ds. zespołów klubowych — każdy samorząd potrzebuje kogoś do kontaktu z mniejszymi jednostkami jakimi są kluby. Tym głównie zajmuje się ta osoba — wysyła im smsy, urządzą spotkania, otwiera także nowe kluby i zamyka stare.
Przewodniczący komisji dyscyplinarnej — podjednostką rady samorządu uczniowskiego jest komisja dyscyplinarna, której przewodzi przewodniczący. Jest to osoba, który trzyma całą szkołę w ryzach, wprowadza w niej karność, a jednostki które sprzeciwiają się mu karze w różnoraki sposób.
Komisja dyscyplinarna — garstka uczniów, którzy pilnują regulaminu w szkole. Słuchają się trzech osób - przewodniczącego rady uczniowskiej, dyrektora i przewodniczącego komisji dyscyplinarnej. To oni narażeni są na wszelkie bójki ze strony sportowców, po to by utrzymać w szkole porządek.
Członkowie samorządu — pionki rady samorządu uczniowskiego. Większość z nich nie posiada jednej głównej roli, pomagają w wszelkich prostych sprawach, uczestniczą w zebraniach, a czasem wspomagają komisje dyscyplinarną.



Zrzeszenie Klubów Sportowych

Mistrz — lider frakcji, który przez samorząd został zepchnięty na drugi plan. Jest najważniejszą osobą w szkole, tuż po Przewodniczącym oczywiście. Trzyma się zwykle na uboczu i nie bierze aktywnej działalności jeśli chodzi o zatargi między frakcjami. Kontroluje wszelkie działania Sportowców, a także wydaje bezpośrednie rozkazy do każdego z członków. Osobiście sprawdza każdego ucznia chcącego dołączyć do frakcji.
Wicemistrz — dwie najważniejsze osoby we frakcji po Mistrzu. Jedna ma za zadanie zapewnić  ścisłą ochronę i opiekę nad liderem, a także hipotetyczne konsultowanie podejmowanych decyzji. Trzyma się zwykle blisko Mistrza. Do drugiej należy wypełnianie mniej ważnych obowiązków lidera frakcji, podejmowanie szybkich i nie niosących za sobą poważnych konsekwencji decyzji, a także reprezentowanie Sportowców podczas nic nie wnoszących spotkań z dyrekcją.  
Czarny Koń — są to dwie osoby odpowiadające za planowanie akcji, które mają na celu utrudnienie pracy samorządu. Nie zawsze biorą czynny udział w swoich planach, mogą je zlecać innym członkom frakcji, wtedy każdy z nich otrzymuje wiadomość tekstową z dokładnymi szczegółami zadań. Odpowiadają bezpośrednio przed Mistrzem i wszelkie ich działania są przez niego akceptowane.
Prowodyr — grupa uczniów podlegająca pod Czarnego Konia. Wykonują wszelkiego rodzaju działania na niekorzyść samorządu, a także zaogniają każdy konflikt między studentami. Wprowadzają ogólny chaos w życiu szkoły i nie tolerują spokoju. Zdarza im się dostawać misje od samego Mistrza, które zwykle dotyczą pokazywania niekompetencji i ośmieszania działań Przewodniczącego.
Gwiazda — trzech najpiękniejszych członków frakcji, którzy mają za zadanie sławić dobre imię Sportowców. Lubią rozpraszać uwagę zwykłych uczniów swoim wyglądem, zachowaniem i nieskazitelnymi manierami. Są to osoby kochające bycie w centrum uwagi, a przez uprawianie sportu mogą także błyszczeć w swojej kategorii. Czasami traktowani są jako maskotki frakcji.
Kapitan — jak sama nazwa wskazuje kapitanowie drużyn sportowych, to oni zajmują się opieką nad członkami swojej drużyny, a także w ich interesie leży karanie, jak i nagradzanie za dobrze wykonane treningi. Zwykle poświęcają się bardziej drużynom niż działaniu frakcji, kładą duży nacisk na przygotowywanie uczniów do zawodów międzyszkolnych.
Członkowie drużyn — reszta zwykłych członków frakcji, którzy nie zajmują się niczym szczególnym, a wszystkim po trochu. Skupiają się na swojej ciężkiej pracy w drużynach sportowych i pragną być najlepszymi w danej dziedzinie. Nie mają oni za dużego prawa do podejmowania ważniejszych decyzji, jedynie zaczynają oni wszelkie konflikty z innymi uczniami.

Neutralni uczniowie 


Klub — neutralni uczniowie mogą należeć do różnych klubów! Ranga ta odpowiada stanowisku, które zajmowane jest w danym klubie.
Outsider — jest to osoba, która opanowała unikalną moc, niezależnie od jakiegokolwiek  lidera. Jest ich niewielu, ukrywają się między uczniami, aby nie zostać wciągnięci między potyczki frakcji.
Uczeń — zwykła osoba — uczy się, je, śpi i jeszcze raz uczy. Nie ma nic wspólnego z utarczkami na terenie szkoły, ba zdarzają się tacy, którzy nawet o nich nie wiedzą.


Nauczyciele


Dyrektor — osoba sprawująca piecze nad szkołą. To on rozmawia z liderami frakcji i doradza im działania, mające na celu wprowadzenia do szkoły spokoju. Prowadzi finansowość szkoły, zajmuje się wszelkimi formalności, przypatruje się także akcjom prowadzonym przez szkolny samorząd. Jest on także liderem frakcji.
Zastępca dyrektora — prawa ręka dyrektora. Zajmuje się mniej, lub bardziej odpowiedzialnymi sprawami zleconymi bezpośrednio od dyrektora, np. przygotowaniem co semestralnych testów postępu.
Przedmiot — kadra nauczycielska, która należy do frakcji dyrektora. Są tu nauczyciele o wszelakich specjalnościach biologicznych, matematycznych, humanistycznych, plastycznych i muzycznych. Podczas przerw dbają o bezpieczeństwo na terenie szkoły.


Personel




Zawód — osoby, które pracują w szkole. Nie mają oni jednak tak dużego wpływu jak nauczyciele na życie toczące się w placówce. Znajdują się tutaj między innymi: kucharki, pielęgniarka szkolna, kucharki, psycholog etc.[/b]
Powrót do góry Go down
https://gensou.forumpolish.com
 
Rangi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gensou Koukou :: 

Organizacja

 :: Wiedza
-