IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Fast food

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#1PisanieTemat: Fast food   Fast food EmptyWto Lip 18, 2017 9:54 pm


Jeden z wielu fast food'ów jakie można znaleźć na mieście. W zależności od pory dnia cieszy się mniejszą, lub większą popularnością. Czyli jeśli chcesz tu zjeść w godzinach obiadowych to przyjdź wcześniej, albo idź szukać innego miejsca. Jedzenie serwowane tutaj jest ze świeżych składników i przygotowywane przed klientami, wiec jest smacznie i zdrowo.
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#2PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptyWto Lip 18, 2017 10:48 pm

Po zabawie na sali gimnastycznej Nexaron spędził wpierw połowę dnia szwendając się po szkole, a następnie kolejną po mieście. Był w zupełnie nowym miejscu i nie wiedział co gdzie jeszcze było. Nie żeby było inaczej jeśli chodziło o rozmieszczenie budynków, oraz sal na terenie szkoły. Gdy nastało już późne popołudnie Nex przypomniał sobie o czymś bardzo ważnym. Choć może to nie do końca była prawda. Ciało przypomniało mu, że do funkcjonowania potrzebuje paliwa w postaci jedzenia. Ach... Choć mężczyzna lubił sobie pojeść to czynił to w sposób dość specyficzny. Jeden z jego kolegów na studiach, który interesował się takimi rzeczami nazwał to nawet "postem przerywanym".
Powrót do góry Go down
May
Gwiazda
May
Age : 23

#3PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptySro Lip 19, 2017 7:00 pm

Dziewczynie czas upływał na różnych aktywnościach. Kolejne lekcje i zajęcia były nawet ciekawe ale i nużące oraz nudne w niektórych przypadkach. W końcu po wszystkich tych aktywnościach nadszedł wymarzony i upragniony czas na odpoczynek. Można było zrzucić szkolny mundurek, ubrać się normalnie, pozwolić sobie na mocniejszy makijaż. Dokładnie, więc tak zrobiła May i udała się na spotkanie z koleżankami. Obowiązkowy oczywiście był spacer po sklepach, a później jedzenie. Padło więc na kebabownie, w której dziewczyna spostrzegła znajomą twarz. Pomachała, więc w jej kierunku dłonią posyłając uroczy uśmiech
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#4PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptySro Lip 19, 2017 8:05 pm

Przemieszczając się bez bliżej nieokreślonego celu Nex trafił do jednego z fast food'ów. Gdy wszedł do środka i stanął w pewnej odległości od kasy przyglądając się menu, oraz cenom. Nie specjalnie był zainteresowany tym kto tam mógł jeszcze przebywać, bo przecież nikogo znajomego nie spotka, prawda? No, a jednak... Gdy już otrzymał swojego mega rollo kebaba na wynos, bo przecież po co miałby zajmować miejsce, i ruszył do drzwi dostrzegł różowe tornado. Eee... Znaczy Maj? May? Jakoś tak... Mało tego. To ona go wypatrzyła pierwsza i nawet nie uznała, iż lepiej będzie go zignorować. Machała do niego, a przynajmniej tak się wydawało. Dla pewności rozejrzał się, aby przypadkiem nie okazało, iż ten gest był skierowany go kogoś innego.
Powrót do góry Go down
May
Gwiazda
May
Age : 23

#5PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptyCzw Lip 20, 2017 7:08 pm

Spojrzała jeszcze raz na chłopaka po chwili odwracając się do dziewczyn, które zaczęły chichotać i śmiać. Dziewczyna początkowo nie wiedziała o co chodzi jednak jej rówieśniczki po chwili wszystko jej wyjaśnili.Mina dziewczyny była nie tęga kiedy dowiedziała się pewnej informacji. Po chwili pożegnała się z znajomymi, mocnym krokiem skierowała się do chłopaka.
-Cześć.-przywitała się z nim wyraźnie z bardziej posępną miną
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#6PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptyCzw Lip 20, 2017 8:06 pm

- Hej, nie przeszkadzam wam? - zapytał nie patrząc jednak na May, a nad jej ramieniem... No dobrze, nad jej głową na chichoczące koleżanki. Niby to ona go pierwsza wypatrzyła i zaczęła do niego machać, ale coś zdawało się być na rzeczy. Nie zdawała się tak cieszyć na jego widok aby porzucić koleżanki, więc czemu to zrobiła? Miał przeczucie, że zaraz się o tym dowie lecz nie widząc powodu aby czekać bezczynnie zaczął jeść swojego mega rollsa.
Powrót do góry Go down
May
Gwiazda
May
Age : 23

#7PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptyCzw Lip 20, 2017 8:49 pm

Dziewczyny zaśmiały się tylko, a May zamknęła oczy i westchnęła tylko. Wiedziała, że plotki na pewno się pojawią, już po samym śmiechu i szeptach dziewczyn za nią -Dziewczyny, idźcie dogonię was później.-spojrzała na nie surowym wzrokiem, posyłając w ich kierunku jeden z tych wymuszonych uśmiechów. Dziewczyny odwróciły się, a ona spokojnie przysiadła się do chłopaka. - Musimy pogadać.- spojrzała jak wcina kebsa. -Czemu nie powiedziałeś, że jesteś nauczycielem?
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#8PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptyCzw Lip 20, 2017 9:01 pm

Przez dłuższą chwilę panowała cisza. Znaczy na tyle na ile to możliwe w takim miejscu, a wynikało to po prostu z tego, że Nexaron się zastanawiał pochłaniając kolejne porcje kebaba.
- Zapomniałem o tym pytaniu, bo się zamyśliłem, a ty nie dociekałaś później... Bo uznałem, że nie ma to znaczenia... Bo mogłoby popsuć naszą zabawę - wymieniał kolejne powody, które przychodziły mu do głowy kolejno wyliczając je na palcach, ale który z nich był prawdziwym?
- Myślę, że przede wszystkim chodzi o to pierwsze, ale drugie, i trzecie mogły mieć jakiś podświadomy wpływ również... A co? - kończąc wrócił do posiłku. Gdy dziewczyna, lub kobieta mówiła "Musimy pogadać" oznaczało to katastrofę. Nie było od tego wyjątku. Podobnie zresztą jak słowa "rób co chcesz" w istocie były śmiertelną pułapką w związku zastawianą przez kobiety na faceta. Dobrze, więc, że Nex i May nie byli w związku. Nie było powodu aby się spinać, prawda?
Powrót do góry Go down
May
Gwiazda
May
Age : 23

#9PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptyCzw Lip 20, 2017 10:01 pm

Widząc jak wcina tego przeklętego kebaba miała ochot naprawdę wytracić mu go z ręki. Czy on nie mógł odpuścić sobie jedzenie przez chwilę by zamienić z nią kilka słów? Wystarczyła chwila przerwy i trochę poszanowania, a nie olewania jej, bo tak troszkę się poczuła, jakby nie obchodziło go o czym chce mu powiedzieć. Posłuchała go i westchnęła cicho. - Aha, czyli po prostu przemilczałeś tą kwestię i tyle?- posłuchała go dalej. -To uważaj byś się nie zamyślił, gdy padnie poważniejsze pytanie. Wiesz, że to nie możliwe by uczeń i nauczyciel byli znajomymi? To dziwne
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#10PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptyCzw Lip 20, 2017 10:44 pm

No i stało się. Przeczucie go nie myliło, ale... Chociaż po tonie, sposobie mówienia i zachowaniu May ciężko było nie zauważyć, że czuje się urażona to Nexaron nie poczuwał się w żadnym stopniu do winy. Jak większość rzeczy w życiu sprowadzało się to do interpretacji. Nie inaczej było w przypadku nieszczęsnego kebaba. Dziewczyna czuła się urażona przez sam fakt, że Nex go jadł podczas rozmowy z nią, a on nie widział w tym nic złego. Gdyby ich role się odwrócił nie zwróciłby na to nawet uwagi, a więc nie miał sobie nic do zarzucenia.
- Wnosząc po twym zachowaniu była to słuszna decyzja, a co się tyczy "poważniejszego" pytania to nie ma nad czym się zastanawiać. Znajomy to pojęcie tak szerokie, że nawet sam fakt uczenia w szkole można uznać za wystarczający powód abyśmy tak się określali. Ponad to nie przypominam sobie aby w statusie szkoły było coś co takich znajomości by zabraniało. Sprowadza się więc to tylko do tego co według ciebie jest i nie jest dopuszczalne przez twoje najbliższe otoczenie, lub społeczeństwo - powiedział niemal na jednym tchu rzeczywiście wcale się nad tym nie zastanawiając. Jakby już wcześniej miał przygotowaną odpowiedź. Gdyby byli znajomymi to może May wiedziałaby, czy często ktoś zadawał mu podobne pytania, ale nimi nie byli, prawda? Bo to dziwne...
Powrót do góry Go down
May
Gwiazda
May
Age : 23

#11PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptyPią Lip 21, 2017 11:00 pm

On może i nie zwracał na to wszystko uwagi ale ona już tak. A może nie powinna się tak tym przejmować? W każdym razie nie mogła od tak przestać. Nie widziała tego w ten sposób, po prostu w jej głowie był zakodowany schemat, że nauczyciela powinno się szanować, a nie z nim się przyjaźnić. Zasłoniła, więc odruchowo swój brzuch, który był odsłonięty czują się trochę nieswojo. Posłuchała go i westchnęła -A czy to nie uczeń powinien mimo wszystko respektować nauczyciel? I nie jedz tego świństwa. Jaki dajesz przykład swoim uczniom co?- trochę na niego warknęła
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#12PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptyPią Lip 21, 2017 11:29 pm

- Szanować nauczyciela? - zamyślił się na moment, bo było to coś czego wcześniej nie brał pod uwagę, ale szybko przypomniał sobie swoich nauczycieli i jego własne podejście do nich.
- Chyba nigdy nie czułem czegoś takiego do nauczycieli w swym życiu. Jednych mniej, drugich bardziej lubiłem. Nie utrudniałem im zbytnio pracy, ale to by było na tyle - mogło się wydawać, że mówił co mu ślina przyniesie na język, ale po prostu był szczery. Jeśli May nie zauważyła tego do tej pory to Nex nie wpisywał się w stereotyp nauczyciela i było mu z tym dobrze.
- A kebaba zostaw w spokoju. Jest zdrowy i smaczny... Ostatecznie jasne jest już, że w tej kwestii mamy inne poglądy. Ja nie widzę powodu aby cokolwiek zmieniać, ale ty możesz zrobić to co sprawi ci przyjemność. Nawet się do mnie nie odzywać - to nie było tak, że Nex nie zwracał na nic uwagi, a jedynie miał inny pogląd na pewne sprawy. Skoro nie chciała się z nim bawić, czy nawet zadawać to w czym problem? To nie tak, że ją do tego zmusza. Miała przecież ze sobą koleżanki do których może wrócić w każdej chwili.
Powrót do góry Go down
May
Gwiazda
May
Age : 23

#13PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptySob Lip 22, 2017 12:32 am

-Tak. Nie wiesz co to jest? Co to znaczy?-spojrzala na niego wzrokiem zagubionego nieco szczeniaka. - To oznacz tyle ze ty powinienes byc mistrzem a reszta uczniami.powinienes byc bezstronny I nie dazyc zadnego ucznia sympatia a byc jednakowym dla wszystkich. Rozumiesz?-spojrzala.na niego tlumaczac mu wszystko z.jej.punktu widzenia. Jak to.jej zdaniem powinno wygladac. Mowila.to pelna przekonania ze tak soklasnie.powinien wygladac nauczyciel. Dziewczyna bowiem spotykala.sie w.swojej przeszlosci wlasnie z takimi nauczycielami, ktorzy byli.wzorami.do.nasladowania. -Nie jest zdrowy.-pokrecilaglowa ale sama nie byla lepsza nie jadla dzisiaj zbyt wiele ogolnie to praktycznie wypilatylko.ciepla herbate.co tez.nie bylo bardzo zdrowe. Na kolejne slowa chlopaka pokrecila glowa - anie moge, musze cwiczyc- powiedziala krotko I stanowcze
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#14PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptySob Lip 22, 2017 1:10 am

Nexaron słysząc słowa May zaczął się dławić ze śmiechu. Fakt, że na dodatek międzyczasie jadł wcale zaś nie pomagał. Nie wiele brakowało aby się zadławił, ale przecież to nie był celowy zamach na jego życie, więc zamiast tego postanowił ją oświecić.
- Mistrzem? Ale tak na poważnie? Wybacz, ale trafiłaś pod zły adres. Nie jestem materiał na kogoś kto zasługuje na szacunek nie wspominając już nawet na bycie traktowany jako mistrz - to musiała być ta różnica kulturowa. Odnosił wrażenie, że dziewczyna mówi poważnie, ale ich wyobrażenie o nauczycielach różniły się jak niebo i ziemia.
- Bycie obiektywnym, bezstronnym to jednak żadna sztuka nawet dla mnie. Wyrzucasz uczucia za okno i siup... Tym łatwiej o to gdy jest się nowym nauczycielem. Wiesz... W sumie to w szkole "znam" tylko dyrektora i ciebie, ale skoro ci to przeszkadza... W sumie to w szkole jest chyba klub sportowy. Jestem pewien, że pomogą ci z ćwiczeniami. Poza tym... Czy koleżanki nie uznają za dziwne, że tak długo ze mną rozmawiasz?
Powrót do góry Go down
May
Gwiazda
May
Age : 23

#15PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptySob Lip 22, 2017 3:51 pm

Ehhh, naburmuszyła się jeszcze bardziej gdy chłopak się zaśmiał. Co to miało być, przecież nie powiedziała nic śmiesznego czy coś w ten deseń. W jej mniemani kimś takim powinni być nauczyciele, nie powinni oni mieszać się i wdawać w relacje z uczniami, nie spotkała się nigdy z czymś takim. A nawet jeśli w Europie wypływały takie sprawy, to były one zaliczane do grona skandali i wydarzeń, którymi nie warto było się chwalić. Większość ludzi utrzymywała to w tajemnicy, by nie wypłynęło to na światło dzienne. - Nie, więc nie powinieneś może być nauczycielem, skoro nie możesz być dla swoich uczniów wzorem dla naśladowania.- spojrzała na niego, kręcąc głową. Coś jej mówiło, że ten chłopak był w tej szkole na złym miejscu ale przecież szkoła musiała sprawdzić jego kompetencje. Posłuchała go jednak i nie wiedziała co powiedzieć. - Pomogą z ćwiczeniami? Żartujesz sobie , prawda?- pokręciła głową. -Uznają czy też nie, to za dziwne. Nauczyciel i uczniowie, czy nie powinna być między nimi przepaść.
Powrót do góry Go down
Nexaron Dragonbite
Nauczyciel wychowania fizycznego
Nexaron Dragonbite
Skąd : ziemia

#16PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptySob Lip 22, 2017 6:42 pm

W końcu powiedziała coś w czym mogli się zgodzić.
- Tak, gdyby brać pod uwagę tylko twoją opinię to tak zapewne by było. Nawet się z tobą zgadzam, ale w życiu nic nie jest tak proste jak ci się wydaje. Nauczysz się tego prędzej, czy później - w tym, że Nexaron nie był materiałem na nauczyciela nie mógł się bardziej zgadzać z May. Nawet jeśli zapomnieć o tym jak sobie ich wyobrażała to się nie nadawał, a mimo to nim został i to na dodatek w elitarnej szkole.
- Według mnie nie ma takiej potrzeby, ale to już ci chyba powiedziałem, prawda? Teraz więc wiedząc kim jestem i co na ten temat myślę, możesz albo pozostać przy swoich przekonaniach i wykopać tą przepaść, albo się zmienić, bo ja powodu do tego nie widzę...


Ostatnio zmieniony przez Nexaron Dragonbite dnia Sob Lip 22, 2017 11:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
May
Gwiazda
May
Age : 23

#17PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food EmptySob Lip 22, 2017 11:29 pm

- Może i masz rację ale dziwnie się jakoś czuję z tym.-odpowiedziała i westchnęła. Spuściła na chwilę wzrok w dół, zgarniając pukle różowych włosów za ucho. Po chwili podniosła wzrok i spojrzała na chłopaka. - Nie wiem, po prostu nie wiem czy wykopie tą przepaść. Musze się nad tym pomyśleć. A ty chociaż udawaj i zachowuj się jak porządny nauczyciel.-stwierdziła i pomachała mu na pożegnanie, odchodząc i doganiając resztę dziewczyn.

zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content


#18PisanieTemat: Re: Fast food   Fast food Empty

Powrót do góry Go down
 
Fast food
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gensou Koukou :: 

Miasto

 :: Centrum Jokohamy
-