IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Aury

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Przewodnicząca Rady Uczniowskiej
avatar

#1PisanieTemat: Aury    Pon Lip 03, 2017 12:07 pm

Po wybuchu meteorytu nikt z początku nie rozumiał zmian, która miały nadejść. Pierwsze zmiany, które zostały zaobserwowane pojawiły się u dyrektora placówki. Większość zgromadzonych uczniów myślała, że znalazł dziewczynę, lub zaczął chodzić na siłownię. Tylko niewielka grupa zauważyła, że nie jest to z tym związane. Opisywali to jako złotą aurę, która otacza go. Z czasem coraz to większą grupę nauczyciele otaczała poświata, do tego zdobyli nowe umiejętności, a uczniowie zaczęli być im bardziej karni. Kolejne zmiany przebiegały szybko w związku z wyborami do samorządu uczniowskiego. Intelektualiści i sportowcy walczyli o władzę nad szkołą. Dochodziło między nimi do bójek. Podczas słownej debaty w auli pierwszy raz dało się ujrzeć aury nad głównym osiłkiem i szefową kółka naukowego. Prawie że biała, chłodna poświata krążyła nad naukowcami, którzy coraz to bardziej pogrążali podczas debaty sportowców, od których płonął ogień rywalizacji. Neutralni uczniowie nie czuli się bezpiecznie. Niektórzy z nich obudzili własne unikalne moce, aby  unikać frakcji.


M e c h a n i k a
KKażda frakcja posiada własną aurę, która jest niczym innym jak po prostu zwykłą mocą. Umiejętność ta jest charakterystyczna dla danej grupy. Oprócz tego każdy uczeń należący do frakcji posiada jeszcze jedną moc, czyli są dwie - jedna frakcyjna, plus jedna dodatkowa. Stopień jej opanowania oraz naginania zdolności aury jest różny w zależności od indywidualnych predyspozycji. Dzięki zdobywanym punktom rozwoju można osiągnąć różne, dodatkowe efekty np. impet działania, nowe zastosowania. Możemy zdobywać nowe techniki. W zależności od mocy działania kosztują różną liczbę PR. Techniki rangi S nie można wziąć na start, jest ona dostępna po zdobyciu 150 PR na fabule.

• D - 5 PR
• C - 10 PR
• B - 20 PR
• A - 40 PR
• S - 100 PR

Gdy tworzymy postać na forum, najpierw piszemy kartę postaci i to na jej podstawie moderacja oraz administracja przyznają punkty do rozdania. Biorą oni pod uwagę stopień estetyki oraz staranność przy pisaniu KP.
- KP bez historii otrzymuje na start 25 PR
- KP z historią otrzymuje na start 50 PR
- KP przewodniczącego klubu otrzymuje na start 65 PR
- KP nauczyciela otrzymuje na start 70 PR
- KP lidera frakcji otrzymuje na start 80 PR

Po ocenieniu karty postaci, gracz w ciągu dwóch tygodni powinien napisać kartę technik, w której opisuje sposób zdobycia mocy, siłę i wszechstronność — wszystko kierując się wzorcami. Poniżej znajdują się żywioły mocy, które odpowiadają forumowym frakcjom.

Rada uczniowska - kontrola wiatru
Sportowcy - kontrola ziemi
Nauczyciele - kontrola ognia

Luźne ramy technik  
D • zadrapania, skaleczenia, otarcia; leczenie powyższych ran; drobne iluzje;
C • głębokie rany, oparzenia pierwszego i drugiego stopnia, obtłuczenia, zwichnięcia; leczenie ran z D i C; iluzje dotyczącej jednej osoby; zwiększenie predyspozycji fizycznej;
B • poważne rany, poparzenia trzeciego stopnia, złamania; leczenie ran z poziomów D-B; iluzję dotyczące paru osób, pokoju, otoczenia;  summony dorównują siłą wielkim kotom;
A • rozległe rany, oparzenia wszystkich stopni, otwarte złamania kości; leczenie powyższych ran;
S •  leczenie powyższych rany; rany śmiertelne; pełna kontrola nad kontrolowanym żywiołem;

Punkty Aury (PA) to tak zwana mana, energia życiową, którą potrzebujemy, aby użyć danej techniki. Każdy gracz otrzymuje na start darmowe 100PA. Koszt punktów aury zawsze jest stały i zestawiony poniżej.

D - 5 PA
C - 10 Pa
B - 15 PA
A - 40 PA
S - 50 PA

Jeżeli chcemy posiadać większą ilość many, wtedy wykupujemy ją za pomocą PA. Jeden punkt rozwoju to dwa punkty aury. Mana regeneruje się po minięciu dnia fabularnego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gensou.forumpolish.com
 
Aury
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gensou Koukou :: 

Organizacja

 :: Wiedza :: Mechanika
-