IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Grupy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Przewodnicząca Rady Uczniowskiej
avatar

#1PisanieTemat: Grupy    Pon Lip 03, 2017 12:09 pm

R a d a     U c z n i o w s k a
Przywódcze talenty, osoby o ponadprzeciętnej inteligencji i moralności trafiają do rady uczniowskiej. Jest to pierwsza frakcja, która posiadła aurę. Jej cele są bardzo przejrzyste - służyć społeczności uczniowskiej oraz sprawić by przypominała ideał. W radzie uczniowskiej znajdują się osoby zadufane w sobie, te posiadające cele nie do spełnienia, ale i persony nadmiernie uczciwe.  Niektórzy nazywają ich chodzącymi aniołami, a inni wręcz przeciwnie — diabłami w stroju anioła. Osobistości w radzie skrajnie się od siebie różnią. Nie można jednak zaprzeczyć, że grupa ta jest wybierana tylko i wyłącznie przez przewodniczącego rady. Dlatego frakcję tę cechuje niezwykła lojalność w stosunku do pozostałych. 

S p o r t o w c y
Talenty sportowe zebrane w jednym miejscu, aby uczynić ich najlepszymi w swojej dyscyplinie. Frakcja ta skupia osoby, które dobrze wiedzą, że tylko ciężką pracą możesz osiągnąć swój cel. Jest to druga frakcja posiadająca aurę. Jej jedyny cel to stanie się najlepszym, dążąc do tego za wszelką cenę; nie bacząc na żadne konsekwencję. Pragną godnie reprezentować szkołę na zawodach sportowych i przynieść jej wieczną chwałę, porażka nie wchodzi w grę. W tej frakcji znajdują się osoby kochające zdrową, sportową rywalizację. Nie tolerują żadnych zagrań, jeśli chodzi o sport, które nie są zgodne z zasadami. Przez swoje ciągłe samodoskonalenie i stawianie sobie poprzeczki coraz wyżej są żądni władzy. Członkowie frakcji kładą duży nacisk na współzawodnictwo, ale i na współpracę.

N e u t r a l n i   U c z n i o w i e
Jeżeli nie należysz do żadnych z powyższych grup, a konflikt pomiędzy nimi masz w poważaniu, nadasz się idealnie na neutralnego ucznia!  Są niczym Szwajcaria. Wiodą swoje spokojne uczniowskie życie, nie patrząc na ludzi wokół. Znajduje się tu istny miszmasz osobowości - kujonów, artystów, informatyków, otaku, szachistów, muzyków, osoby ciche, osoby bogate i biedne. Nie da się w sposób jednoznaczny opisać tej grupy. Są najbardziej różniącą się frakcją, która przebywa w szkole. 

N a u c z y c i e l e
Jedna z trzech szkolnych frakcji obdarzona aurą. Jej liderem jest sam dyrektor szkoły, a rycerzami nauczyciele. Są to jednostki wybitne, doskonałe w kierunku przez nich wybranych. Wszyscy uczniowie cenią ich rady i pomoc. Jedni czują przed nimi respekt i szacunek, a inni lęk — choć strach głównie przez moc którą są w stanie dysponować. Pomagają w obraniu kierunku młodzieży w trakcie ich edukacji. 

P e r s o n e l
Osoby te nie należą do żadnej z wyżej wymienionych szkolnych frakcji. Podobnie jak neutralni, są ważną częścią szkoły, bez której placówka nie byłaby w stanie funkcjonować. Znajdują się tu ludzie, którzy pomagają liceum w jego funkcjonowaniu codziennym - woźny, sprzątaczki, psycholog, pedagog, a także wiele różnych ciekawych osobistości!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gensou.forumpolish.com
 
Grupy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gensou Koukou :: 

Organizacja

 :: Wiedza
-