IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Klub Fortuny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Przewodnicząca Rady Uczniowskiej
avatar

#1PisanieTemat: Klub Fortuny   Sro Lip 05, 2017 2:54 pm

Nazwa: Klub Fortuny
Wymagania:  Zostanie zrekrutowanym osobiście przez członka klubu. Nie przyjmuje się tu byle kogo.
Krótki opis: Klub zrzesza ludzi będących indywidualistami, którzy mają dosyć rywalizacji między kastami panującymi w szkole, a jednocześnie chcą zaistnieć w niej, w różnoraki sposób. Oficjalnie klub zajmuje się różnymi grami: karcianymi, konsolowymi, komputerowymi, kasynowymi, etc. Nieoficjalnie, jest to grupa zwartych i gotowych do działania ludzi, którzy tylko czekają na to, by zaistnieć.
Pozycje w klubie: Znane tylko klubowiczom.

- Hydra: lider całego klubu. Wszyscy klubowicze odpowiadają bezpośrednio przed nim, to on ma ostateczny głos we wszystkim i bez niego przedsięwzięcie nie ma racji bytu. To on ustanawia wszystkie rangi specjalne w klubie, pilnuje przestrzegania programu oraz bierze na siebie wszelkie winy jakich dopuszczą się jego klubowicze w ramach zajęć kółka.

- Alpha: inaczej vicelider. W klubie występuję w dwóch osobach: vicelidera wykonawczego oraz vicelidera ogólnego podchodzącego bezpośrednio pod samego lidera. Pierwszy z nich odpowiada za pilnowanie atmosfery w klubie i wyznaczanie zadań osobom podległym, jeśli nie zrobi tego szef, drugi jest od bezpośredniego doradztwa Hydrze oraz wykonywaniu najspecjalniejszych zadań, mając stosowne ku temu uprawnienia nadane przez lidera (np. w imieniu lidera udaje się na zebranie zwołane przez dyrekcję szkoły).

- Smuggler: ranga specjalna, cechująca się tym, iż jest to spec od zaopatrzenia i organizowania wszelkich, niezbędnych rzeczy do każdego przedsięwzięcia. Gdy brakuje czegokolwiek w pokoju klubu, to Smuggler odpowiedzialny jest za sprowadzenie tego do szkoły i dostarczenie do pokoju klubowego.

- Diamond: inaczej skarbnik, osoba zajmująca się obrotem wszystkich funduszy w klubie, składająca raporty viceliderowi wykonawczemu.

- Special Forces: siły specjalne, osoby od zadań nadzwyczajnych, które nie wymagają jednak interwencji vicelidera ogólnego. Dostają konkretne zadania, które trzeba wykonać poza klubem, a nie wykonają pozostali klubowicze.

- Fortune: standardowy członek klubu, nie posiadający żadnej rangi specjalnej. Uczestniczy w klubowych obradach, udziela się w klubie, czasem wykonuje pomniejsze zadania poza nim.

- New Wave: najnowsi członkowie klubu, którzy są na okresie próbnym i mogą udzielać się w klubie, jednocześnie nie uczestnicząc w obradach rady klubowej, a także nie dostający żadnych zadań poza nim. Przeważnie jest to okres krótkotrwały, formalny wręcz, na czas zapoznania się ze strukturami i ludźmi w klubie.

Zajęte rangi:
Spoiler:
 

Opis klubu wykonany przez użytkownika Shad.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gensou.forumpolish.com
 
Klub Fortuny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gensou Koukou :: 

Organizacja

 :: Wiedza :: Kluby
-