IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Fabuła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Przewodnicząca Rady Uczniowskiej
avatar

#1PisanieTemat: Fabuła   Pon Lip 03, 2017 12:09 pm

Mimo że uczęszczały do niej tylko elitarne jednostki, Gensou Koukou była szkołą podobną do pozostałych placówek. Na tle innych odznaczała się jedynie systemem nauczania, jednak w ogólnym rozliczeniu niewiele różniło ją od reszty szkół. W kartach jej historii zapisały się rozmaite indywidua – kujony, sportowcy, piękne panny czy po prostu dziwacy. Każdy mógł znaleźć dla siebie miejsce, gdzie czuł się bezpiecznie, tak jak w domu. Wkrótce jednak sytuacja uległa zmianie.
Pewnej nocy wszystkie osoby przebywające na terenie placówki, zostały brutalnie wybudzone ze swoich mniej lub bardziej błogich snów. Jasne, zielone światło wdzierało się do wszystkich pokojów, rozjaśniając twarze osób w nich przebywających. Szybko znaleźli się chętni, by wybadać źródło tego niezwykłego zjawiska, jednak gdy tylko do niego dotarli, osłabli i zemdleli. Obudziwszy się następnego dnia, nie byli w stanie powiedzieć, co dokładnie zaszło.
Choć nie było żadnych widocznych zmian, większość osób była w stanie powiedzieć, że coś się w śmiałkach tamtej nocy zmieniło. Zaczęła im towarzyszyć niezwykła aura, która podpowiadała każdemu, kto się z nimi zetknął, że ten oto osobnik stojący przed nim nie jest człowiekiem zwykłym, a jego osoba posiada siłę, o której on mógł tylko śnić. Należy mu się więc szacunek. Nie wszyscy mogli się z tym pogodzić.
Atmosfera z dnia na dzień gęstniała, aż w końcu doszło do pierwszych zatarć pomiędzy uczniami. Wtedy wyszło na jaw, że większość z nich posiadła nadprzyrodzoną moc, o której dotychczas tylko czytano w komiksach lub pokazywano w filmach. Nad szkołą zawisły czarne chmury — konflikt pomiędzy uczniami przybierał na sile każdego dnia. Największe problemy stwarzali sportowcy, którzy nie godzili się na to, by władzę nad przybytkiem posiadała Rada Uczniowska.
To jednak nie było największym problemem, z jakim w tym momencie zmagała się dyrekcja i nauczyciele. Uczniowie byli zagrożeni z zewnątrz. Gdyby ktoś dowiedział się o całym zajściu i mocach, którymi zostali obdarzeni członkowie szkoły, z pewnością nie obszedł by się z nimi w sposób delikatny, a ewentualne testy i dochodzenia były jedną z tych bardziej optymistycznych opcji. Nikt nie mógł dowiedzieć się, co zaszło.
Szybko więc podjęto decyzję, że wszystko musi pozostać w sekrecie pomiędzy uczniami i nauczycielami. Zagrożenie z zewnątrz pozwoliło prawie natychmiastowo zażegnać konflikt — dobro ogółu i strach przez nieznanym były ważniejsze.
Mimo to nawet teraz można odczuć pewne napięcie pomiędzy sportowcami, a radą uczniowską, gdyż nie wszystkie problemy wyjaśniono. Być może w przyszłości szkołę czeka ponowna walka o dominację? Być może wyłonią się nowi przywódcy? Na chwilę obecną placówka pracuje jak każda inna, trzymając swój sekret głęboko w murach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gensou.forumpolish.com
 
Fabuła
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gensou Koukou :: 

Organizacja

 :: Wiedza
-