IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Sala Klubu Informatycznego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Wiceprzewodniczący Klubu Informatycznego
avatar

#1PisanieTemat: Sala Klubu Informatycznego   Pon Lip 03, 2017 10:46 pm

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przewodnicząca Rady Uczniowskiej
avatar

#2PisanieTemat: Re: Sala Klubu Informatycznego   Pon Lip 03, 2017 11:04 pm

Początek roku szkolnego był wyjątkowo ważnym dniem całego roku szkolnego. Wariatkowo w tym budynku było czymś wyjątkowo dziwnym dla dziewczyny. Nie tego się spodziewała. Wszystko miało być poukładane, a wszystko przez jeden mały problem - jej telefon. Przez przypadek spadł jej na ziemię. Miała problem z kontaktem ze wszystkimi członkami samorządu. Oczywiście, mogła zrobić to za pomocą aury. Jednak nie do wszystkiego musiała jej używać. Rozwiązanie problemu było bardzo proste - udanie się do klubu informatycznego. To oni jedyni potrafią zdziałać informatyczne cuda. Dlatego udała się tam. Westchnęła cicho przed wejściem i popatrzyła na drzwi. Nacisnęła klamkę i po prostu przekroczyła próg.
- Ktoś tu jest? - powiedziała sucho. Nie wiedziała, czy znajdzie się jakiś idiota, który od początku roku będzie przesiadywał w tej sali. Jednak czego można by się spodziewać po informatykach?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gensou.forumpolish.com
Wiceprzewodniczący Klubu Informatycznego
avatar

#3PisanieTemat: Re: Sala Klubu Informatycznego   Wto Lip 04, 2017 10:08 am

Mangar korzystając z początku roku szkolnego postanowił skorzystać z pustej klubowej sali i skończyć swój projekt wcześniej. Czemu nie wrócił do swojego pokoju i tak się nim nie zajął? Ten program był tworzony w ramach zajęć klubowych dlatego też mógł go robić tylko w tej sali na komputerze sobie przypisanym. A, co takiego właściwie projektował? Cóż nie mając pomysłu zdecydował się nawalankę czerpiącą z Tekkena, z czego postacie były wzorowane na członkach klubu. Może i na początek było to mało postaci, lecz z czasem myślał o tym, by dodać tu też inne kluby a nawet osoby z rady uczniowskiej. Z czego ci ostatni mieli mieli robić za głównych antagonistów gry, takich bossów. No, ale nim to się stanie miał jeszcze całkiem sporo do dodania. Gdy akurat wprowadzał algorytmy poruszania się postaci usłyszał jak ktoś wchodzi. Początkowo miał ochotę zignorować jej słowa i dalej walić w klawisze, w końcu jeśli ludzie mają sprawę, to sami podejdą. Jednak widząc kto wlazł zmienił zdanie. Ech, jeszcze nam odejmie budżet... - Westchnął w myślach. Zmilizowawszy aktywne programy odsunął się, a następnie wstał od komputera.
- Dzień dobry, w czym nasz klub informatyczny mogę służyć? - Odparł spokojnym, acz uprzejmym tonem.
Znając plotki na temat przewodniczącej postanowił zachować się grzecznie oraz formalnie. Z drugiej strony był też ciekaw, jak mogłaby zareagować, gdyby podszedł do tego na luzie, to jednak wolał zostawić na inną okazję. Bądź też podpatrzy na to na jej rozmowie z kimś innym, ta tak będzie bezpieczniej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przewodnicząca Rady Uczniowskiej
avatar

#4PisanieTemat: Re: Sala Klubu Informatycznego   Wto Lip 04, 2017 10:33 am

Była zirytowana. Jeszcze parę minut, a jej tajemny plan dotyczący najlepszego rozpoczęcia roku szkolnego nie pójdzie tak jak sobie wymarzyła dziewczyna. Westchnęła, gdy tylko zobaczyła tu Mangara. Mimo wszystko pokładała wiarę w informatyków, jednak została ona teraz złamana. Jak można siedzieć w sali klubu od samego początku? To nazywa się bycie nerdem, no lifem. Nie tego spodziewała się po uczniach gensou. Cieszyła się. Ktoś może naprawi jej telefon, zwłaszcza że chyba ten chłopak był wiceprzewodniczącym tego klubu. Powinien sobie poradzić, no nie?
- Napraw mi telefon, nie mogę kontaktować się z samorządem - odparła szorstko i podała chłopakowi komórkę. Patrzyła się na niego nijakim spojrzeniem. Sama nie wiedziała, czy powinna być zadowolona, czy wręcz przeciwnie. Jednak klub informatyczny nie liczył się dla niej teraz. Był tylko drogą do celu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gensou.forumpolish.com
Wiceprzewodniczący Klubu Informatycznego
avatar

#5PisanieTemat: Re: Sala Klubu Informatycznego   Wto Lip 04, 2017 2:07 pm

Widząc jak przewodnicząca na niego zerka i wzdycha odniósł wrażenie, iż ta coś mu w myślach zarzuca. Nie bardzo się tym jednak przejął. Cóż, jeśli zamierzałaby wyciągnąć jakieś konsekwencje, to wypowiedziała by swoje uwagi na głos. Dlatego też chłopak lekko, acz uprzejmie się uśmiechnął. Aczkolwiek w chwili, gdy usłyszał jej kolejną wypowiedź omal nie wybuchł śmiechem. Jego pierwsza myśl? A, gdzie proszę? - Zaśmiał się w swoim w swoim umyśle. Doprawdy przychodzić do czyjegoś klubu i bez żadnych uprzejmości żądać, by ktoś wykonał dla ciebie jakąś przysługę. Zdaniem Mangara to było niezwykle komiczne, no ale dał z siebie wszystko, by tego po sobie nie dać poznać. Tak czy siak odebrał telefon od dziewczyny i pobieżnie rzucił na niego okiem.
- W porządku. - Odrzekł spokojnym tonem, a następnie wyciągnął kabel z plecaka.
Nie czekając wiele podłączył komórkę do wcześniej używanego komputera. Waląc w kilka klawiszy na klawiaturze uruchomił jakiś program, po czym wyświetlił się pasek ładowania. Gdy po niecałej minucie dotarł do końca wyskoczył rezultat diagnostyki.
- Hmm, rozumiem. - Rzucił zamyślony.
Następnie wyciągnął z plecaka małą skrzynią narzędzi, a z niej śrubokręt. Otwierając klapkę telefonu wyjął z niego baterię oraz kartę sim. po tym zaczął odkręcać mocowanie ekranu, aby mieć dostęp do tego co jest w środku. Zaraz potem wyciągając lutownicę ze skrzynki włączył ją, a następnie dociskając jeden kabel zaczął operować przy nim narzędziem. Po chwili dmuchał w tamto miejsce, by szybciej je wystudzić i zaraz po chwili złożył komórkę. Nie czekając wiele wcisnął guzik włączając telefon i podał go przewodniczącej.
- Proszę, już wszystko powinno działać. To delikatny model, więc radziłbym bardziej uważać lub chociaż kupić jakieś ogumowane etui. - Odrzekł uprzejmym tonem pakując wszystkie swoje narzędzia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przewodnicząca Rady Uczniowskiej
avatar

#6PisanieTemat: Re: Sala Klubu Informatycznego   Wto Lip 04, 2017 5:16 pm

No, może doda klubowi informatycznemu jakieś pieniądze? Dobrze się zachował, dobrze. Była dumna z wychowania informatyków, właściwie tylko jednego. Jednak podenerwowała się pewną drobnostką. Czemu nie zwraca się do niej - przewodnicząca. Czuła jakby ktoś odebrał jej fuchę. Patrząc na robotę wykonywaną przez chłopaka, nie do końca wiedziała, co powinna powiedzieć. Grzebał w jej telefonie. Czuła się z tym nieswojo. Na szczęście wszystkie plany operacyjne były umieszczone w jej głowie. Niczego się nie dowie. Uważnie wpatrywała się w wykonywaną przez niego pracę. Słysząc słowa, które chłopak wymruczał, irytowała się. Mógł wytłumaczyć jej ten problem. Może w przyszłości sama by sobie poradziła. Zero kultury, zero. Gdy chłopak wręczał jej telefon, kiwnęła głową. Przejrzała szybko cały telefon i wysłała smsy członkom samorządu szkolnego.
- Dla Ciebie przewodnicząca - odparła sucho chłopakowi. Co jak co, ale szacunku od plebsu musi wymagać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gensou.forumpolish.com
Wiceprzewodniczący Klubu Informatycznego
avatar

#7PisanieTemat: Re: Sala Klubu Informatycznego   Wto Lip 04, 2017 8:43 pm

Mangar im dłużej przebywał z przewodniczącą tym bardziej wątpił w jej dobre wychowania.Właściwie zastanawiał się czy dotąd nie żyła np. w stodole. Przy wchodzeniu do pokoju nie puka, przy przysługach nie używa słowa proszę, ani dziękuję. Chłopak zastanawiał się także czy ta "księżniczka" nie jadła z otwartymi ustami i wiedziała jak używa się sztućców. Tak, czy siak zamiast tego co nie powiedziała, bardziej bruneta zirytowało to, z czym ta panienka raczyła wyskoczyć. Niestety przy tej osobie nie mógł zbyt bezczelnie odpowiedzieć, wiec pozostała mu tylko druga opcja.
- Przewodnicząca? - Odparł ze zdziwieniem.
Wyraz twarzy miał taki, iż nad głową brakowało mu tylko znaku zapytania.
Szybko siadł przed komputerem i wklepał adres strony i wyszukał galerii i chwilę pogrzebał w zdjęciach. Na wszelki wypadek, jeśli ta mu nie "patrzyła przez ramię" wybrał najgorsze dostępne zdjęcie. Następnie przez dobre 15, a może nawet 20 sekund zerkał to na dziewczynę, a to w monitor.
- Hmm, chyba rzeczywiście. - Brzmiało, to jednak jakoś bez przekonania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Przewodnicząca Rady Uczniowskiej
avatar

#8PisanieTemat: Re: Sala Klubu Informatycznego   Pią Lip 07, 2017 8:38 pm

Uff, już odzyskała telefon. Tylko chłopaka zachowanie było zdecydowanie nie na miejscu. Skrzywiła usta i uniosła brew. Czy on robił sobie żarty? Naprawdę jej nie znał? Może powinna pomyśleć o obcięciu funduszów dla klubu informatycznego. Ajaj, tyle spraw na głowie, a tak mało ludzi, na których można polegać. Rozumiała, że rozmawiała ze zwykłym pospólstwem. Tfu, informatykiem. Jednak takie osobowości jak ona to trzeba znać, a przynajmniej się nie kojarzy. Zresztą, czy on pomaga tak każdej napotkanej śwince? Złapała się za głowę. Chyba osobiście będzie musiała rewidować każdy klub. Tyle cholernej roboty, przez takiego faceta.
- Wizytacja klubu odbędzie się w przyszły poniedziałek. Radze przygotować wszystkie papiery - rzuciła tylko oschle i skierowała się do wyjścia. W końcu jeszcze czymś się zarazi. Tyle spraw na głowie, a tak mało czasu. Zapisała sobie w świeżo co naprawionym telefonie na czerwono - wizytacja klubów oraz osobista wizytacja klubu informatycznego. A to dopiero pierwszy dzień szkoły.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gensou.forumpolish.com
Wiceprzewodniczący Klubu Informatycznego
avatar

#9PisanieTemat: Re: Sala Klubu Informatycznego   Sob Lip 08, 2017 7:14 pm

Trzeba przyznać, iż mina przewodniczącej po tym, jak powiedział, że jej nie kojarzy była całkiem ciekawa. Mangar był pewien jej wzburzenia, zwłaszcza gdy wspomniała o wizytacja. Heh, kontrola? To akurat na nas raczej nie za działa. Mamy za dużo osiągnięć, a aktywność chyba najwyższą w szkole. Wszystkie wydatki są też w pełni uzasadnione. - Zaśmiał się w myślach nie ukazując jednak tego na twarzy. W zamian tylko pokiwał potwierdzająco w odpowiedzi. Następnie wziął mazak i podszedł do najbliższej tablicy, by zapisać na niej kilka kilka rzeczy.
Kod:
W poniedziałek rada organizuje kontrole klubów.
1) Wszystkie wydatki mamy uzasadnione, więc wszystkie faktury, rachunki i raporty od początku zeszłego roku trzeba zebrać w kupkę, najlepiej do jednej teczki.
2) Niech ktoś przygotuje spis zeszłorocznych osiągnięć (sporo tego mieliśmy) i niech wyciągnie odpowiednią dokumentację do nich.
3) Trzeba się zgłosić do jakiś konkursów, które będą w najbliższych konkursach i zdobyć potwierdzenia zgłoszeń by nie sobie nie pomyśleli, że nic nie robimy. Przewodniczący liczę że się tym zajmiesz. Wyślę ci małą listę w których potencjalnie moglibyśmy wziąć udział.
4) Niech ktoś sprawdzi, czy szkoła dalej chce nam przekazać pod opiekę stronę szkoły. Dla nas to nie wiele roboty, a w pewnym stopniu utrwali nasz budżet, a może nawet podniesie.

Pozdrawiam Mangar
Skończywszy na tablicy małe ogłoszenie dla współklubowiczów postanowił podobne info wysłać im też drogą elektroniczną, w końcu nie każdy musi tu przychodzić codziennie. Przeszukując internet na szybko znalazł 10 konkursów organizowanych w ciągu najbliższych trzech miesięcy, między innymi z wiedzy informatycznej, programowania, tworzenia grafiki, a także z projektu na najlepszą grę. Wysławszy listę Przewodniczącemu wrócił do tego czym zajmował się przed przybyciem nieproszonego gościa. Po godzinie jednak postanowił sobie zrobić przerwę, dlatego też zapisał wszystko, wyłączył komputery oraz opuszczając salę zamknął drzwi na klucz.

[zt]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content


#10PisanieTemat: Re: Sala Klubu Informatycznego   

Powrót do góry Go down
 
Sala Klubu Informatycznego
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gensou Koukou :: 

Fabuła

 :: Pierwsze piętro
-